AUTOPOLIKLINIKA

Vítame Vás na web stránke našej firmy. Zvyčajne, návšteva servisu nieje pre nikoho príjemna, my sa snažíme aby táto situácia bola pre našich zákaznikov prijateľná. S každou závadou našich klientov oboznamuje tak aby boli poučený o našom postupe a riešení. Cenovú ponuku vystavujeme vopred. K zákaníkom pristupujeme individuálne podľa aktuálnych potrieb, každému našemu zákazníkovi sa snažíme vysvetliť dôležitosť použitia kvalitných dielov. "Nikto nieje tak bohatý aby mohol kupovať lacné diely" Preto pri opravách usmerňujeme zákaznikov, aby nepoužívali nekvalitné diely ,lebo týmto konaním neodstránime problém ale iba oddialime. Prípadne môže skomplikovať ďaľší postup opráv. "Tiež by ste si nekúpili plastové zuby namiesto keramických." Pri opravách používame iba nami overené kvalitné diely s ktorými máme výborné skúsenosti. Naša spoločnosť Vám ponúka len ten najkvalitnejší servis v danom odbore.

Neváhajte a využite naše kvalitné služby. Náš profesionálny personál z viac ako dvadsat ročnými skusenosťamy je vám vždy plne k dispozícii. Našou prednosťou je neustále skvalitňovanie a vylepšovanie nami ponúkaných služieb. Dôkazom je stále rastúci počet spokojných zákazníkov. V súčastnosti sme rozširili naše portfolium na automobily a dodavky s konštrukčnou vyškou do 2700 mm a maximalnou váhou do 4000 kg.

Pri spracovaní odpadového materiálu využíme ekologickú likvidáciu s ohľadom na životné prostredie. V blízkej budúcnosti sa snažíme dopĺňať všetky nami ponukané služby na náš web vaša AUTOPOLIKLINIKA.

AUTOPOLIKLINIKA